Hem olgun hemde bakımlı bir bayan olmak zor

Azgın beyler merhaba ben Sertap, benim gibi bir bayanı beklediğinizi düşünüyorum. Ten rengim süt beyazı benimle beraber olmak isteyen erkeklerin daireme gelmesi gerekiyor. Fark etmem birkaç ayımı almıştı fakat bu saatten sonra daha keyifli cinsel ilişkiler sürdürmek hesabına yapacağım uygulamalar belli, erkeğim ile aramda mesafe olmasını istemeden zevklere yönelik uygulamalar yapmak olacaktır.

Sevişme keyfini özel boyutlarda yaşamak isteyecek beylerime özelim güzel bedenimde her daim yaşamak isteyecekleri seksleri benimle geçirecek beylerin, bayan deneyimini bütün güzellikleriyle hissetmeye devam edecek olduğunuzu da itiraf etmem gerek diyebilirim. İnce belliyim ve dolgun memelerim ile sutyen takmadan dışarıda olduğum zamanlarda erkekler gözlerini üzerimden alamıyor.

Bu hissedişe daha kolay kondom kullanmayan bayan konumu ile ulaşabildiğimi düşünüyorum. Başka bir söylemle bütün günümü sana adamaktayım. Boyum ile dikkat çekiyorum. Eşlerimden ise orgazm gibi bir beklentide bulunmuyorum.

Çok özelim seksiyim genç yaşında harika İstanbul seksi hanımlarındanım, masöz kadınınız olarak harika fiziğimle muhteşem seksler yaşatmaya devam edecek kadar mükemmel bir kızım ve artık daha güzelini benimle bu çok özel şehirde hak ettiğiniz gibi yaşamaya devam etmenizi isterim. Nasıl desem bu erkekler genelde birlikte olacakları bayanlarda eksik görmek istemezler. Her gün birbirinden sert erkeklerle birlikte oluyorum fakat hiçbiri beni kesmiyor çünkü öyle bir hal aldım ki yedikçe yiyesim geliyor sanki zevkle çalışan bir makine gibiyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir